KENDİRCİLER İnşaat,

1985 senesinde Mustafa ve Salih Kendirci kardeşler tarafından temelleri Antalya'da atılmış köklü bir aile şirketidir. Faaliyetlerimize başladığımız 1985 yılından günümze pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek Antalya inşaat sektöründe öncü bir kimlik kazandık.

Misyonumuz; güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

KURUMSAL

Kurumsal Değerlerimizde en önemli noktamız kalite politikamız; Kendirciler İnşaat olarak, müşteri taleplerini daima ön planda tutarak araştırmacı, kaliteyi yaşam biçimi olarak gören, takım ruhu taşıyan, beceri ve yeteneklerini şirket genelinde kullanabilen kaliteli insan kaynağını en önemli değerimiz haline getirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

YÖNETİM

Şu an yönetim kurulu başkanlığını Ahmet Kendirci’nin ve yardımcılığını Okan Bişkin’in  yürüttüğü şirketimiz Antalya’nın eşsiz ilçesi Konyaaltı’nda ve Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyetlerine ve projelerine hız kesmeden devam etmektedir.